14-годишно момче загина в катастрофа с млад шофьор край самуилското село Богданци

21 юни 2026 09:53   1 коментар   5460 прочита


14-годишно момче загина при тежка катастрофа в землището на самуилското село Богданци, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.

 

Около 23.15 часа на 20 юни по път III-2005 лек автомобил БМВуправляван от 20-годишен водач от село Мортагоново, на десен завой излиза от пътя, преобръща се и се удря в крайпътна канавка.

При произшествието загива на място возещият се в колата непълнолетен пътник от село Кривица.

Пробите на водача за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни. Взета е и кръв за химичен анализ. Тялото на загиналото момче е откарано за аутопсия в МБАЛ-Търговище.

По случая е започнато досъдебно производство./Дарикнюз.бг


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
1 коментар
21 Юни 2026 14:03 | 123
Оценка:
-5
 (
7
 гласа)

преместих си го




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар