В Благоевград: Младеж попадна в полицейски капан на ул. „Иван Гарванов“, заловен да управлява мотор без книжка

22 юни 2026 14:06   20 коментара   18375 прочита


 

Младеж бе заловен от полицейски служители на ул. „Иван Гарванов“ в Благоевград да управлява мотоциклет без необходимото свидетелство за управление. Три патрулни автомобила пристигнаха на мястото, засиленото полицейско присъствие впечатли минувачите.

На младежа бе съставен акт за нарушението. В момента в Благоевград има масови акции, насочени срещу нарушителите на закона за движение по пътищата и срещу разпространението на наркотици на територията на областния център, това обяснява и засиленото полицейско присъствие навсякъде по града.

Г. Георгиева  
 
 


Още от: Общество

Принтирай статия
20 коментара
22 Юни 2026 14:20 | Само питам
Оценка:
14
 (
14
 гласа)

Защо три автомобила за един нарушител?
И защо по 10 ченгета водят в съда разни кокошкари, счетоводителки и други дребни нарушители докато по селата няма кьорав полицай?


22 Юни 2026 14:26 | Селяк от Грамада
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Идете между 18 и 20ч в края на Иван Гарванов при гробищата и ще хванете 2 3 деца с атв-та


22 Юни 2026 14:40 | Кире
Оценка:
7
 (
9
 гласа)

Това са си техните деца ние плащаме таксита и карти за автобуса те си ги возят техните с патрулката


22 Юни 2026 15:25 | М.
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

А какво правят полицаите, за да осигурят проходимост по улиците на градския транспорт, особено в Грамада и Плажа? Няма ги никакви.


22 Юни 2026 15:43 | Дзверо
Оценка:
1
 (
7
 гласа)

Защо бре грамаждани се топите един друг


22 Юни 2026 15:54 | караваната на Кончето
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

турете го макя му


22 Юни 2026 16:09 | ДААА
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

Каква акция, събота и неделя до полунощ има кросови мотори на задни гуми по тротоари и улиците няма кьораво полицайче, и за капак цигани дънят цяла нощ музика от синия лъв. Няма държава някаква територия и всеки се оправя сам кой как може...
Акция това трябва да е всеки ден...
Нали затова им вдигнаха заплатите, какбеше а дано ама надали.....


22 Юни 2026 16:25 | 345
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

без книжка, без каска, без номера, без светлини, бучи на умрело


22 Юни 2026 16:26 | 345
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Без елементарно възпитание, без приятелка и т. н


22 Юни 2026 17:37 | Людмил
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Тоя келеш некой го е натопил. Сигурно му отмъщава за нещо си. Са ке врека като яре...


22 Юни 2026 18:10 | Смешници
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

На бул. Пейо Яворов при жълтото, всяка събота и неделя, дори някой път през седмицата по цял ден 1-2 на келеши с кросови мотори, карат като ненормални, вдигат на задни гуми на булеварда, направете и на тях хайка, всяка вечер тия селтаци с гърмящите ауспуси се изрязват от базата до Зинката, дрифтове правят, мазало е. Подал съм сигнал към общината и нищо, имало решение някога да поставят "шапките" за намаляне на скоростта, вече трети месец нищо


22 Юни 2026 18:13 | Някого
Оценка:
-9
 (
9
 гласа)

Какво свидетелство за управление на кросов мотор бе простаци.


22 Юни 2026 19:17 | Боби
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Ей селяко гледай скоро теб да не те хванат там където не трябва.. Селяк
не хватс


22 Юни 2026 21:19 | Oрс
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Благоевград се тресе от комплексарщина.... всеки си мисли че е главен герой във филм...!


22 Юни 2026 22:34 | 123
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

На тия мотори им е забранено от закона да се движат по обществените пътища. Да ходат да се мятат по деретата в планината. Аман от абдали


22 Юни 2026 23:08 | до някого
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Според закона за движение по пътищата за който ти не си чувал БЕ ПРОСТА селска измъчена душа дори за 50 кубика моторче ти трябва свидетелство за правоуправление категория В, М, и за по мощни категория А. Кросов мотор или мотор или мпс без регистрация годишен преглед застраховка, платен данък и за извън градско и винетка, НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДВИЖИ дори и на задна гума по републиканската пътна мрежа.....


22 Юни 2026 23:08 | до някого
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Според закона за движение по пътищата за който ти не си чувал БЕ ПРОСТА селска измъчена душа дори за 50 кубика моторче ти трябва свидетелство за правоуправление категория В, М, и за по мощни категория А. Кросов мотор или мотор или мпс без регистрация годишен преглед застраховка, платен данък и за извън градско и винетка, НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДВИЖИ дори и на задна гума по републиканската пътна мрежа.....


22 Юни 2026 23:21 | Някого
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Добре ОСТЪР разбирач успокой се


22 Юни 2026 23:44 | Гошев
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Ох приака ми се от тия селски драми.


23 Юни 2026 11:41 | Жоре
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Какви актове, направо конфискация, глоба на родителите 10000 евро, на малкия келеш забрана да придобие книжка 10 години, пък нека след това пак да му купят.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар