Задържаха перничанка с дрога в благоевградския кв. "Запад"

19 юни 2026 10:50   5 коментара   5719 прочита


От полицейски служители на 01 РУ-Благоевград, на 18.06.2026 г. е извършена проверка на жилище в ж.к. „Запад“ в гр. Благоевград, където е намерен полиетиленов плик, съдържащ около 0,5 грама канабис.

Задържана е 27-годишна жена от гр. Перник, която обитава дома, а за случая е уведомена РП-Благоевград. 


Още от: Общество

Принтирай статия
5 коментара
19 Юни 2026 12:07 | Армани Хчейндж
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Ъ, браво. Кой вече диша въздух? Всички са на канабис или райски газ.


19 Юни 2026 15:03 | Make
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Нов голям удар на милицията!
Довечера може да се разходите по дискотеките из града, да видите какво става. Само дето ще е бяло и балони та сигурно ще има “колеги прибирайте се”.


19 Юни 2026 16:16 | Габриела Годева
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

И аз живея в Запад 54 13-ти етаж постоянно си имам


19 Юни 2026 16:45 | Благоевград
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Как само звучи а
Открит е ПЛИК съдържащ 0. 5 грама трева
Ейййй селяндури стига с тия статистически постановки
Ловете и разследвайте истински престъпници и престъпления педалчета срам немате ПОЛОВИН ГРАМ ТРЕВА МАЩА МАМА ШАШАВА ДЕЕВА


19 Юни 2026 17:47 | Поп Нафърфорий
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Момата еблива ли е?




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар