Откриха нива с канабис край петричското с. Коларово

22 юни 2026 12:35   2 коментара   5331 прочита


На 19.06.2026 г. в местността „Високите явори“, землище на с. Коларово, от криминалисти при РУ-Петрич е установен обезлесен участък, в който били засадени около 50 тревисти растения.

След направен полеви тест те са реагирали положително на канабис, а тяхното общо тегло е около 5,1 килограма.

По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава. 

 


Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
22 Юни 2026 17:18 | Армани Хчейндж
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Ако имаше смисъл хората да отглеждат плодове и зеленчуци, щяха да го правят с помощта на държавата. Хората видяха, че политиците правят каквото си искат и решиха и те да пробват. Много хора да садили чушки и домати и накрая броят гаргите на село. Тотална липса на перспектива.


22 Юни 2026 21:27 | Ivan Petrov
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Да ве се ачкам на драсканиците кефеви




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар