Кметът М. Байкушев: Посрещаме горещините с 24 обществени чешми

22 юни 2026 10:15   9 коментара   4477 прочита


В Благоевград посрещаме горещините с 24 обществени чешми, които осигуряват свободен достъп до питейна вода в различни части на града, това съобщи в личната си страница благоевградкият градоначалник Методи Байкушев. . 
 Въстановихе и подменихме голяма част от съществуващи чешми на ключови места – в паркове, около детски площадки, по пешеходни маршрути и в кварталите. Целта ни е в горещите летни дни жителите и гостите на града да имат лесен достъп до чиста питейна вода. 
 Работим по осигуряване на вода или решаване на проблеми с канала на още 6 чешми: на бул. „Кирил и Методий“ (при кафе Радината), старата малка чешмичка до езерото на „Бачиново"; на ул. „Освобождение" (жк. Струмско), в горната част на парк „Даме Груев" (между двете детски площадки), на ул. „Брегалница" (до СОУИЧЕ и Колежа по туризъм) и във „Вароша" - до Царския клуб 


Още от: Общество

Принтирай статия
9 коментара
22 Юни 2026 10:40 | Хах
Оценка:
2
 (
12
 гласа)

Да еб@ в селяко, тая вода ке те продриска. Пии ти от нея


22 Юни 2026 11:36 | шшш
Оценка:
5
 (
11
 гласа)

Гном, оправи улиците като хората. стига крадете. На всеки дъжд Благоевград е под вода.


22 Юни 2026 12:25 | Смешник
Оценка:
3
 (
9
 гласа)

Нали асфалтира преди изборите за да се отчете на партията 6 процента, сега ке копа за канализация. То да беше асфалтирано като хората. Този е тотален крадец


22 Юни 2026 12:28 | Кмет лажльо
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

Цвикяаааа бляааа вряааа няаааа дживиджанга!!!


22 Юни 2026 12:33 | Кмет лажльо
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

Радвайте се че водата тече, оти наесен пак ке ви я сопра бляааааа!!!


22 Юни 2026 13:20 | Micho
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Georgi Daskalov se zanimava s momicheta na deteto my na vazrasta iztochi edin milion ot bykmeikarski kyshti s chyjdi lichni karti


22 Юни 2026 14:26 | Кмето вика
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Пийте по една студена вода от чешмичките и заминавайте на плаж в Симитли.
Може и в Делчево.


22 Юни 2026 19:08 | Чочо мочо
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Меткааа, виж плочките пред НАП !
На сол са. Смени ги тези плочки, гланцирани са и хлъзгат също като теб.


22 Юни 2026 20:44 | 123
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Байкушев защо миеш улиците в сутрешния интензивен трафик ? Човече ти не си добре .Яко те хапе щуреца.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар