Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград

22 юни 2026 12:18   15 коментара   18330 прочита


Около 21:10 часа на 21.06.2026 г., малолетно момче от гр. Благоевград е съобщило в районното управление, че около 21:05 часа на същата дата в района на ул. „Братя Иванови“ в гр. Благоевград непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл със сумата от около 52 евро в него и се е отправил в неизвестна посока.


За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.


Още от: Крими

Принтирай статия
15 коментара
22 Юни 2026 12:39 | Ели
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Гришата ли е крадеца?


22 Юни 2026 12:41 | Фентанил
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Фентанила


22 Юни 2026 13:10 | Фрик
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Там действа групата на Гришата, Пиратчето, Роби някой от тях ще е


22 Юни 2026 13:23 | свинктеро
Оценка:
12
 (
12
 гласа)

ебати oтрепките още ли има такива в благоев.. аре полицайте навсякъде е осеяно с камери свършете си работата и ги заключете тия търтей да полежат некоя година за 50 евро


22 Юни 2026 13:43 | Благоевград
Оценка:
12
 (
12
 гласа)

На паркинга на Кауфланд в Благоевград постоянно има млади цигани които оглеждат паркиралите коли, търсят пари от хората и ги притесняват.


22 Юни 2026 13:53 | Ivana
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Do koga she se prodava droga v toq ymrel grad v strumsko elenovo e strashno


22 Юни 2026 14:26 | Само глупости
Оценка:
-3
 (
3
 гласа)

Каде е бе тая дрога тоя ноя наш град? Само ние наркомани те ли не можем да я намерим? Пълно е пълно е па като търсиш никаде няма


22 Юни 2026 14:36 | ...
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

Всяка вечер там се събират наркомани Гришата, Пирато и кой ли още не, ама заспалите криминална в първо районно нищо не правят


22 Юни 2026 15:23 | nasko
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

е вие що мислите са контигенто че се раздвижи летно време навънка е топло и през ноща че си висат че си пият друсат


22 Юни 2026 20:19 | До горния
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Има от къде да намериш. Румен Реджепа от Илинденци продава с оная отрепана помия Мима Улавата.


22 Юни 2026 21:28 | Ivan Petrov
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Да ве се ачкам на драсканиците кефеви


22 Юни 2026 22:33 | истина
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Тая улица е на метри от полицията, къде дремат полицаите.


23 Юни 2026 10:07 | Градски
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Имаше един криминален от Плаж Махала:
Любе Русия - нещо се загуби тоя човек.
Някой ако ако е информиран да напише.


23 Юни 2026 11:02 | Информиран
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Умре


23 Юни 2026 12:42 | Градски
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Благодаря за бързия отговор




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар