Пирин победи Ком Берковица за Купата, Запро Динев вкара 4 гола

13 октомври 2024 18:19   8 коментара   3493 прочита

Пирин (Благоевград) продължи напред за Купата на България, след като отнесе с 4:0 като гост Ком (Берковица) в предварителния кръг на надпреварата.

Гръмката победа идва една седмица, след като "орлетата" допуснаха първата си загуба за сезона с 0:5 у дома от ФК ЦСКА 1948 II. Днес в герой за втородивизионния тим се превърна петричанинът Запро Динев, който наниза и четирите попадения.

Футболистът вкара един гол през първата част (19"), а през второто полувреме наниза още цели три, два от които паднаха само в рамките на две минути (51", 81". 83").

Така Пирин се класира напред за Купата, а в следващия кръг ще приеме в Благоевград Левски.