Десподов: Играхме не на 100, а на 150 процента

09 септември 2024 07:36   3 коментара   2828 прочита

Капитанът на България кресненецът Кирил Десподов също похвали футболен Пловдив за подкрепата към националния отбор при победата над Северна Ирландия с 1:0 на стадион "Христо Ботев". Именно нападателят на ПАОК отбеляза единственото попадение в двубоя след асистенция на Александър Колев, предаде Пловдив 24.

Ето какво заяви Десподов след края на срещата в Пловдив:

Добре изигран мач за нас, особено през първото полувреме. Много важни три точки. Благодаря на всички, които ни подкрепиха, Пловдив е футболен град.

Доста търсихме гола през първото време. В предишния мач видяхте, че изпуснахме доста положения, днес също ударихме две греди.

Мога да кажа, че второто полувреме излязохме по-прибрани, дадохме инициативата на противника, но въпреки това играхме добре и заслужено победихме.

Играем не на 100, а на 150 процента! Правим всичко възможно да завършим първи в групата