Беласица с минимална загуба от Славия

01 юли 2024 14:58   4 коментара   2356 прочита

Беласица (Петрич) допусна поражение с 1:0 от Славия във втората си контрола, играна в Банско.

През първата част играта бе равностойна, като едно от най-чистите положения се откри пред Димитър Иванов, който от близка дистанция засече центриране и само невероятната намеса на стража на Славия остави резултата непроменен до почивката.

През втората част поетапно в игра се появиха всички налични футболисти от състава на "комитите", с изключение на новодошлия бразилец Лукас.

В 60-та минута Христослав Янчев можеше да се възползва от неразбирателство в защитата на "столичани", но изпрати топката над вратата. Седем минути по-късно падна и единственото попадение в мача, дело на Кристиан Балов.