Тома Томов: Кресна е община с изключителната си социална политика
Водачът на листата на коалиция „БСП за България” днес се срещна с обществеността в град Кресна. Първо той посети кмета на община Кресна- Николай Георгиев, където разговаряха за проблемите на малките общини, които са забравени от досега управляващата политическа партия ГЕРБ.
„Силно съм впечатлен от социалната политика, която води кмета на община Кресна. От помощта за семействата с репродуктивни проблеми, до безплатната млечна кухня. Възхищавам се на кмета Николай Георгиев, който стои плътно зад гражданите, зад общото благо на всички живеещи на територията на общината. „ – заяви водача на листата и журналист Тома Томов.
Зала 1 на Общината не успя да побере стотиците, които искаха да се срещнат с г-н Тома Томов, както и с местния кандидат за народен представител – Петър Петров. Също така те бяха придружавани и от други кандидати за народни представители от листата на коалиция „БСП за България”
„Всичко е в нашите ръце. Ние сме промяната. България сама ще избере своя път. След Брекзит, след Тръмп, всичко пада , всичко се тресе. Никой не може да ни каже какво ще стане след няколко седмици на изборите във Франция. Никой не може да каже кой ще победи на изборите в Германия. Никой не може да каже какво ще стане с Европа, която в момента пред очите ни променя всичко което е. Америка е обърната към себе си, тя няма да се занимава с нас. Европа е обърната към себе си. И тя няма да се занимава с нас. Ние този път ще решим сами съдбата си. България смени курса си и върви към своя собствена цел”- заяви г-н Тома Томов пред обществото в Кресна.
„Какво искаме да променим? Искаме нашите политици да не търгуват с националните ни интереси. Искаме правила еднакви и възмездие за онези, които не ги спазват. Искаме България да се опира на корените си, както в културата, така и в духовността. Как да постигнем това ? Като си поставим ясна и конкретна цел. Моята цел като кандидат за народен представител от община Кресна е да се подобри инфраструктурата на нашата община. Знаете, че заедно постигнахме много. Заедно спасихме водата. С действията си успяхме да принудим АПИ и МВР за частично обезопасяване на пътя. Но ни чака още много работа. Жители на Кресна, отворете сърцата си. Дайте ни сила да победим на 26-ти март и да направим промяната заедно с вас. Нека си върнем достойнството, не заради нас, а за България. „ – така се обърна към своите съграждани Петър Петров, който е и осми в листата на „БСП за България”
*Предизборна публикация
Те от това управление и общината е във фалит.
. 200 000 Българи бяха обявени за врагове на народа .т. е избити. Хората живееха мизерно и ограничено. Мерси ти за комунизма! След толкова години под - комунизъм очакваш заварентото поколение да почне да мисли, учи, развива и работи само? Без да има някой с бухалката до него. Заради комунизма от 70 години, сме все още зле през следващите 28 Чичовото. А така, сега разбрали кога ще по - тръгнат нещата. Когато всяка животинка, болна от тази болест си замине и народа се научил, сам да се управлява и уважава.
2. 9 140 партизани, убити от монархо-фашистката власт до 1944 г.,
3. 20 070 ятаци и помагачи на комунистите, убити от монархо-фашистката диктатура, 4. 2 139 български къщи, изгорени от монархо-фашистките главорези до 1944 г., заради комунистическите убеждения на собствениците
5. На 16 юни 1944 г. са заловени след предателство по време на поредната им среща с партизаните децата Кокарешкови. Отведени са в Разлог, където ги подлагат на жестока инквизиция. На 7 юли са заклани от жандармеристи. За да заличат следите на престъплението, жандармеристите нахранват кучетата с телата им.
- Народният съд в България бе изграден на същите принципи като Нюрнбергския и Токийския трибунал;
- Чл. 5 от Парижкия мирен договор задължаваше България да задържи и предаде на съд лицата, извършили, заповядали и съдействали за извършването на военни престъпления или против мира и човечеството;
- Правораздавателната дейност на Народния съд в България получи изричното потвърждение от споразумението на четирите Велики сили от 8 август 1945 г. в Лондон, а Съюзната контролна комисия в София зорко следеше неговото създаване, организиране и правораздавателната му дейност;
- И накрая, създаването на Народния съд в България бе потвърдено от декларацията на Общото събрание на ООН от 11. 12. 1946 г. и Женевската конвенция от 1949 г. в защита на жертвите от Втората световна война.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.