Граждани на община Разлог!

На 22 ноември вие имате две възможности - да излезете да гласувате или някой друг да решава вашата съдба. Демокрацията е така устроена, че дори само двама души да излязат да гласуват, пак ще има избран кмет. После, както обикновено, с чашка на масата ще обсъждаме какво би станало, ако бяхме излезли и бяхме гласували. Само че времето има една особеност - то тече само в едната посока. Вместо да съжалявате после, по-добре тази седмица гласувайте!
Излезлите да гласуват са изправени пред простичкия избор: Герчев или Дункин?
Убеден съм, че вие, гражданите на община Разлог, знаете, че младият, способен и необременен политически кандидат за кмет Красимир Герчев по-добре би се разбрал с централната власт, би осигурил по-голяма целева субсидия за общината и би привлякъл по-големи ресурси.
И това е така, защото ГЕРБ има в редиците си не ченгета и доносници от ДС, а кадърни, борбени и истински хора, какъвто е Красимир Герчев!
Той е новото лице във вашата община! Той не може да се „похвали” с богато агентурно минало, нечисти сделки, предателство, задкулисни игри, лъжи…!
Аз ви уверявам, че в лицето на г-н Герчев всеки ден ще виждате откритото и прозрачно управление, което провежда ГЕРБ. Европейското развитие на община Разлог ще бъде възможно!
Моят скромен житейски опит ме е научил следното: в живота, както и в политиката, има две важни неща – хора и пари. Разбрахме, че за г-н Дункин няма хора с достатъчно авторитет и тежест, очевидно няма откъде да има и пари.
Затова призовавам всички свободно мислещи, всички здравомислещи, всички мислещи за бъдещето на Разлог да излязат и да гласуват с №3 в интегралната бюлетина!
Просперитет, инвестиции, работни места или глад, мизерия, оцеляване?
Избирате вие, жителите на община Разлог!
Костадин Хаджигаев, областен координатор на ПП ГЕРБ
Постът на който сте застанал , не трябва да ви позволява да хулите по този начин!
Кажете си направо , че ужасно ви е страх , че лидерът в тези избори не е с вас и страхът от неуспех ви е ужасил!Това ли е моралът на ГЕРБ?! Хулейки да преследва целите си?
Ние си познаваме кандидата !И ще си го подкрепим!!!
и вие хулите ТАТАРСКИ И ГЕРЧЕВ-ЗНАЧИ БОЛИ НАЛИ
КАКВИ ИНВЕСТИЦИИ ЩЕ НИ ДОНЕСЕ ДУНКИН НИКАКВИ
ТА ТОЙ НЕ ЗНАЕ КЪДЕ Е СОФИЯ
КАМО ЛИ ДА ПРИВЛЕЧЕ ИНВЕСТИТОР
ПОДКРЕПЕ КРАСИ ГЕРЧЕВ ТАМ Е ИСТИНАТА И ТОГАВА ЩЕ ИМА РАБОТА ЗА ВСИЧКИ ТОЙ Е С ВЛАСТТА
ИНАЧЕ ЩЕ РОВИМ ПО КОФИТЕ ЗА СМЕТ
ПОДКРЕПЯМЕ ТЕ Г- Н ГЕРЧЕВ
ГЛАСУВАЙТЕ С №3
КАКВА ВРЪЗКА ЩЕ ИМА ГЕРЧЕВ С ЦЕНТРАЛНАТА ВЛАСТ-ТА ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГОВОРИ И ЖЕНА МУ КАТО КАЖЕ МИРНО ТОЙ КОЗИРУВА.
КАСЪВ Е КРИТЕРИЯ ЗА МЛАДОСТА - ТОЙ Е ДВУЯК, А АКО НЕ СЕ СПРАВИ В КОЕТО СЪМ СИГУРЕН, ПОНЕЖЕ ЩЕ МУ НАЛАГАТ КАКВО ДА СЕ ПРАВИ!
КАКВО ОТКРИТО И ПРОЗРАЧНО УПРАВЛЕНИЕ - ЗА МЕНЕ ДА АМА ЗА НАРОДА НИЩО, ПАК ЩЕ БЪДЕ СЪС ЗАПИСВАНИЯ ДА СЕ ВЛЕЗЕ ПРИ КМЕТА.
ПРОСТОТИИТЕ ВИ НЯМАТ КРАЙ И МОЛЯ ПРЕСТАНЕТЕ С ТОВА АГЕНТ, НАЛИ СТЕ ВЪВ ВЛАСТА ИЗВАДЕТЕ МУ ДОСИЕТО НА ПОКАЗ.
НА ВСИЧКИ Е ЯСНО, ЧЕ НОВИ РАБОТНИ МЕСТА И ИНВЕСТИЦИИ В ОБЩИНА РАЗЛОГ ПРИ УПРАВЛЕНИЕТО НА ГЕРЧЕВ НЯМА ДА ИМА, А САМО ПО-ГОЛЯМО ЛАПАНЕ И КРАДЕНЕ, А И С ХОРА КАТО ГЮРОВ И ВАНЯ ИЛИЕВА - СОРИ БРАТО, АМА НЕМА НАЧИН!
САМО № 999999999
Запомнете уважаеми господа и дами че Разлог няма да спре да се развива . Инвестоторите и хората с пари не са прости, те сами ни откриха и знаят каде да си оставят парите - в регоион с красива природа и дадености.
Затова не се зблуждавайте , а в неделя на 22 ноември гласувайте с номер 9
за инж. Бл. Дункин
Ей Бойкоооо , това ли ти е честното управление бе - селяни елементарни !!!
И от седмица сте пуснали всякакви държавни служби да тормозят хората и бизнеса в Разлог , начело с Титянов , засрамете се бе и комунистите не бяха толкова нагли !
По форумите плюят хора на които г-н Татарски им е дал по-нещо.Как може такова дебелоочие, тоя човек с всички тия хора които в момента го плюят направиха толкоз много за града.Сега да се плюят.
Да попитам аз какъв е д-р Георгиев та цялата болница да трепери от него
В общината по същия начин, заплашени от свитата на Благой Дункин
В училищата по същият начин.Уважавам хората които са пуснали различна от бюлетина №9.Това са хората които не ги е страх.Може ли такова нещо, да идват министри, да нямаме елементарно възпитание.Дункиновите хора да плюят всичко живо наред.Е това се вика разложка простотия.Може ли такъв фанатизъм.С цената на всичко ,дори и Разлог да не получи никаква инвестиция, да задоволяваме болнити амбиции от обкръжението на Благой Дункин.
Най-големите фирми в Разлог плашат хората си с изгонване ,ако не гласуват за г-н Герчев.
А тях са ги заплашили от по-горе, че ще им затворят предприятията.Мандрата в с.Годлево вече е затворена , защото кметицата е от СДС , избрана е от подръжниците на СДС и сега жената има достойство и не приема да гласува както и наредят.Е да ,но това пък дало повод да и направят извънредна проверка и затворят цеха им.
Боли ви за Балканстрой и всички други които подкрепят Герб.Всички трябва да са с вас.Непрекъснатото плюене отвръщавате хората.Много агресивни сте.Защо бе кое заведение и магазин и незнам какво е в ред в Разлог.Аз съм се обаждал на горещ телефон.Всеки гледа да те мами.И ще продължам да звъня от сега нататък където не ми издават касови бележки.Всички собственици на магазини и заведения в Разлог се чудят как една стотинка да вземат отгоре.Но докато ние жителите си траем , така ще бъде.Та не ни е виновно Герб
Не вярвам някой да си сложи главата в торбата и ей така да я затвори.Като всичко и е наред да отиде в съда и да докаже.Дясната ръка на Любен Татарски, сега плюе ,че той е виновен
Не знам вярно ли е ,но хората са уплашени,е те вече със сигурност ще гласуват за Герчев , защото няма къде да отидат на работа.Калкото и жалко и да е заплащането трябва да се яде , да си плащаш тока и телефона.Жалко демокрацията , за която всички ревяхме бързо се изпари , най-важното право -правото на глас е нарушено в нашата община! Никой не може да знае кой от двамата кандидати ще е по-успешния кмет , но неправи чест на водещите кампанията на Герчев.В Разлог е пълно с " добре облечените" момчета-"мутри" , разни политици ,хора с интереси и т.н. и се водят страхотни борби за власта.Невероятно , но е факт! Интересно е и друго , че бюлетините са почни прозрачни и поставянето на тези втори печати прави възможно да се види за кого си гласувал.
КАК ДУНКИН И СИЕ ЩЕ ИДАТ ДА ТЪРСЯТ ПАРИ ОТ ДЪРЖАВАТА ,КАТО СЕГА ПЛЮВАТ ПРМИЕРА И ЦВЕТАНОВ!!!
ГРАЖДАНИ СЪБУДЕТЕ СЕ И ОТСЪДЕТЕ РЕАЛИСТИЧНО ЗА НАШЕ ДОБРО БЪДЕЩЕ!!!
ГЛАСУВАЙТЕ С 3333333333333
2.Д-р георгиев, обещава, че ще оперира всеки който не гласува за благо.
3.радко - ще открие ваксина срещу свински грип
4.марин-пожарникара- ще запали пожар във всяка къща и после ще го гаси
5.Киро вратовръзката, ще подари по една вратовръзка от втора употреба на всеки гласоподавател
6.Кметичките, ще поделят по братски с избирателите,всичко което предишния кемт им е подарил
следва продължение......
Моля редакцията да му покаже форума за да се коригира. Има още малко време
Пълният текст на решението на комисията гласи:
Комисията за разкриване на документите и за обявяване на принадлежност на български граждани към Държавна сигурност и разузнавателните служби на Българската народна армия на основание чл. 26, ал. 1, т. 1 от Закона за достъп и разкриване на документите и за обявяване на принадлежност на български граждани към Държавна сигурност и разузнавателните служби на Българската народна армия извърши проверка на лица, регистрирани от избирателните комисии за участие в избори на 15.11.2009 г. за кмет на Столична община; за кмет на район "Панчарево", Столична община; за кмет на общ. Правец; за кмет на общ. Враца; за кмет на общ. Разлог; за кмет на кметство Беглеж, общ. Плевен.
Проверени са 40 лица. Две лица не подлежат на проверка по силата на чл. 26, ал. 4 от закона.
Дата на раждане 27.04.1960 г.
Място на раждане Гр. Разлог
Вербувал го служител Ст. лейт. Атанас Иванов Кондев на 10.01.1989 г., регистриран на 01.02.1989 г.
Ръководил го служител Ст. лейт. Атанас Иванов Кондев
Структури, в които е осъществявано сътрудничеството РУ на МВР-Разлог, отделение ДС
Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството-секретен сътрудник агент
Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството-секретен сътрудник агент
Псевдоними Василев
Документи, въз основа на които е установена принадлежността към органите по чл. 1 Собственоръчно написани агентурни сведения; документи от ръководилия го щатен служител; рег. бланка; рег. дневник; картон обр. 4; лично дело IА-2975 (Бл); работно дело IР-2085 (Бл); доклад на МВР рег. № RB202009-001-05/01-08-I-2132/ 07.12.2007 г.
Снемане от действащия оперативен отчет
Кандидат за кмет на общ. Разлог, издигнат от Коал. "Патриотичен съюз за община Разлог-СДС, ДСБ, ВМРО, НДСВ, ССД , ДП"
Е СЕГА КАЖЕТЕ МИ ЗА ТОЗИ ЛИ ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАМЕ
СРАМОТА
САМО №3333333
Хора, не се страхувайте, прегъвайте бюлетината на четири и никой няма да узнае вашият вот ! Ако се страхувате разбира се ! Аз не се страхувам и бих гласувал открито , за да кажа на целия град :Татарски не е всичко, не може да уволни целия град! Има Господ и ще му го върне ! Нека е жив и здрав, но Господ бави, но не забравя! Гласувайте с номер 9 ! Смело и без страх !
Само с номер 9!!
е затова в разлог няма да има нищо и ти ще ровиш по кофите за смет и ще съжаляваш за думите които говориш, но ще бъде късно
УВАЖАВАЙ ПОНЕ МИНИСТЪРА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЯ ПАРТИЯ Е
Кой на тоя пияндурник ще му обърне внимание, централната власт му показа, че няма да работи с него. Накъде ще върви не знам.Накъде ще ви води незнам? По далеко от петия километър нема да иде!!!
“Комай ни лъжат тия синковци!”
Н. Й. Вапцаров
Отново синковците лъжещи,
едва коремите побрали в гащи,
за нас чертаят светло бъдеще,
а те живеят в светло настояще.
Затова Разложани благодарим ВИ за достойнството и мъжеството да отстоявате собствените си позиции и да искате държавата да се съобразява с ВАС.
Помнете Разлог, че цяла България ВИ гледа. Не се страхувайте, защото държавата не е на няколко самозабравили гербаджии скрили се зад репутацията на Бойко Борисов.
Борете се за правото ВИЕ да определяте личностите, които да Ви управляват, защото иначе не заслужава да се живее. Борете се "вълната ГЕРБ" да се отърси от "чумата" още в нейния зародиш иначе тежко ни на целия народ.
ПОМНЕТЕ РАЗЛОГ ЧЕ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕГА ВАЗИ ГЛЕДА
Не се подавайте на заплахи за уволнения, или за спиране на субсидиите, ЗАЩОТО НА НАС КАТО НАРОД ЕДНОТО ДОСТОЙНСТВО НИЕ ОСТАНАЛО И АКО И НЕГО НИ ГО ОТНЕМАТ КАКВО ЩЕ ОСТАВИМ НА МЛАДОТО ПОКОЛЕНИЕ. НА ВАС СЕ ПАДНА ЧЕСТА ПЪРВИ ДА ПОКАЖЕТЕ ЧЕ И НА "НОВАТА НАДЕЖДА" НЕ ТРЯБВА СЛЯПО ДА СЕ ВЯРВА ЗАЩОТО МРЪСНИЦИТЕ НЕ СПЯТ И ВИНАГИ НАМИРАТ НАЧИН ДА СЕ ДОКОПАТ ДО ВЛАСТ.
НИЕ СМЕ С ВАС РАЗЛОЖАНИ. БЪДЕТЕ СМЕЛИ УТРЕ ЗА ВСИЧКИ НАС.
Относно :240/18.03.2009 год.-предложение от Андон Тотев-кмет на община Санданскиотносно ,приемане на пазарна оценка на недвими имоти-часна общинска собственост./Хотово/
На основоние чл.8,ал.1,чл.41,ал.2 от ЗОС и чл.49,ал.3 от НРПУР на общинско имущество на Общински съвет –Сандански и решение №40/12.12.02.2009 год.
Реши :
1.Общински съвет–сандански дава съгласие да се прекрати съсобствеността между община сандански и ХИТ ХОТ ХАУС” ООД – Красимир Стамболов.
2.Приема позарната оценка на недвижим имот часна общинска собственост,представяващ предвидена и нереализирана улица с осови точки 12.2 ,с площ 786 кв.м по плава на с.Хотово,община Сандански в размер 4 716 лв./четри хиляди седемстонин шеснадесет лева/. с ДДС.
улицата,реализирана или не - се тая,тя винаги си е публична общинска собственост и не подлежи на разпоредителни сделки !!
КАТО СИ БИЛА ИЗПОЛЗВАНА ТРИ МАНДАТА ЗАЩО СИ ГЛАСУВАЛА ЗА НЕГО И ТИЧАШЕ СЛЕД НЕГО
Е ТОВА СДС Е ОТВРАТИТЕЛНО НО ТОВА ЩЕ ВИ БЪДЕ ЗА ПОСЛЕДНО
СНОЩИ ЗА ПОСЛЕДНО СЕ НАРАДВАХТЕ НА ВАШАТА ИЗМИСЛЕНА ПОБЕДА
ОЩЕ МАЛКО СЕ ПОРАДВАЙТЕ ТОВА ЩЕ ВИ ОСТАНЕ
ХОРА ГЛАСУВАЙТЕ ЗА №33333 ТАМ Е ИСТИНАТА ТАМ Е УСПЕХЪТ ЗА РАЗЛОГ
СЛУШАЙТЕ ДИЛОВАТА И ТЯ ЩЕ ВИ ИЗКАРА НА ХУБАВ АЛ ЗА КАКВИ ЗАМЕНКИ ГОВОРИШ БЕ КАТО И ТИ СИ БИЛ В КЮПА
ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДНЕ.
престанете с тия популистки изказвания,за достойнствотот,младото поколение и новата надежда,имам чувството ,че ги преписвате от дословно от сайтове за политическа пропаганда,,,
каква надежда за по-добро бъдеще ще имаме ако Дункин стане кмет,като той постоянно плюе против неговите началници в София в лицето на министрите и премиера ,и как ще работи занапред същия с тях,,,,,,,, или ще се затвори в каби нета си и ще тормози постоянно своите подчинени от яд и безсилие цели 2 години,хора опомнете се !!!
си го избирахте .Знаете ли на този град и на тези хора им трябва такъв кмет като Дункин за 2
месеца където докара общината до фалит , какъв оправник ще бъде този бе хора та той неможе да говори па камоли нещо да свърши , та той е постоянно пиян няма трезва мисъл .Оставам навас правото на избор , но си спомнете за миналото и хубаво време когато имаше за всеки . Проблема е че досега хората които бяха около Татарски , като Георгиев и прочие ......... , вече няма да могат да се възползват затова е борбата , ама хората не виждат просто от злоба са сляпи №3333333333333333333333
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.