Шофьорът предизвикал катастрофата с кола и автобус в Благоевград се оказа пил

07 февруари 2025 11:05   10 коментара   16352 прочита


Автобус от градския транспорт с 62-годишен водач от гр. Благоевград, излизайки от автобусната база не е пропуснал и е блъснал лек автомобил „Тойота Ланд Круизер“, управляван от 23-годишен благоевградчанин. При инцидента няма пострадали хора. Инцидентът стана вчера около 17.30 часа.

Направените проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества на 62-годишния водач са отрицателни. Пробата за употреба на алкохол на 23-годишния водач е отчела наличие на 0,47 промила, а тази за употреба на наркотични вещества е отрицателна. По случая е образувано досъдебно производство.


Още от: Общество

Принтирай статия
10 коментара
07 Февруари 2025 11:08 | Right
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

Ето защо не трябва да се кара след употребата на алкохол.


07 Февруари 2025 11:28 | гражданин
Оценка:
-2
 (
14
 гласа)

Еленово е най-селяндурския квартал, пълен е със селяндури от петричко - сандански я регион. Автобус номер 2 смърди на урда и чесън.


07 Февруари 2025 11:35 | ….
Оценка:
3
 (
5
 гласа)

Сложете мантинела в средата! Всеки прави нерагламентирани завои


07 Февруари 2025 12:23 | Да да
Оценка:
8
 (
10
 гласа)

Да, но по закон е допустимо до 0. 5 така че кой е виновен


07 Февруари 2025 12:32 | до гражданин
Оценка:
3
 (
7
 гласа)

А ти СЕЛЧО от къде си?


07 Февруари 2025 12:43 | Да да
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

До 0, 5 е допустимо
Не оправдавам че е пил алкохол, ни най малко.
Тези рейсаджии винаги се изнасят на половината път, айде да речем за да имат видимост, но като се изнесат и се движат с 5 км в час.
Друго, там е двойна непрекъсната линия, по закона нямаш право да завиеш на ляво през двойна непрекъсната. Завива на дясно, на 50 метра има кръгово, прави обратен завой и си продължава.
Друго, този булевард е писта за малките наркоманчета с бързите и гърмящи коли и не само за тях. Трябва да се вземат мерки, или камера за скорост или патрулка да виси с камера, вместо да спят по ливадите и КАТаджия да дреме на входа на КАТ и да иска документите на шофьор и пътниците, за да им проверява за глоби и да им връчва фишове к актове. Тия тулупи да почнат да работят


07 Февруари 2025 14:19 | До да да
Оценка:
-1
 (
5
 гласа)

Иди ти направи обратен на тва умрело кръгово с рейсо


07 Февруари 2025 22:52 | Еее
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Тоя е бил пиян а дападжията защо му отнема предимството?


08 Февруари 2025 16:21 | Аз
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

То гражданите отидоха да живеят в кварталите, а селяните завзеха центъра и града


09 Февруари 2025 17:13 | Нино
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

0. 5 е границата, значи е бил на малка бира, не, че е трябвало да кара, ама не е забранено. Виновен е дападжията, а пък може и бързо да е карал човека с джипа. Добре, че са здрави и двамата




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар