Шофьор блъсна пешеходец в Благоевград и избяга

04 декември 2012 12:12   1 коментар   11543 прочита


 В 01 РУП-Благоевград около 17:25 часа вчера, е получено съобщение за станало пътно произшествие на кръстовище образувано от ул.”Вл.Черноземски” и ул.”В.Левски” в гр.Благоевград.

При условия на дъжд и изкуствено осветление, лек автомобил с неустановена до момента марка и водач, движейки се по ул.”В.Левски”, блъска пресичащия на пешеходната пътека на кръстовището пешеходец Симеон М./61г./ от гр. Благоевград, след което напуска мястото на ПТП.

Пострадалият пешеходец е транспортиран до Спешен център-Благоевград, като след извършения медицински преглед е установено, че е с контузия на лявата ръка и е освободен за домашно лечение. Работата по случая продължава.

1 коментар
04 Декември 2012 20:40 | Efa
Оценка:
1
 (
7
 гласа)

Крайно време е да се поставят камери. Когато евентуално открият извършителя, може да го наградят и дадът пожизнена пенсия. Случая е от компетенцията на нашето мило родно правосъдие. Обичаме Ви безкрупулни творения на Темида, Ние Ви създадохме през годините и ние ще берем плодовете от Вашето безумие и абсурди. Такава морална деградация във всички етажи на изпълнителната и съдебна власт няма никъде, не само на Майката Земя, но и в Галактиката!!! Вие мили мои сте уникални и точно затова на 21. 12. 2012 г. ще плачете както никога досега! Желая Ви Успех!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар