Самоубийство или инсценировка?: Лъчо Терориста е мъртвият, открит в автомобил в "Бояна"

10 юли 2015 13:14   8 коментара   44650 прочита
Снимка: bTV
Снимка: bTV


Снимка: bTV

Терориста е бил в обкръжението на Мето Илиенски и братята Галеви, радетел на ВИС в първите години на демокрацията

Известният в годините на силовите групировки Лъчезар Иванов - Терориста, приближен на Мето Илиенски и един от приятелите на братята Галеви, е мъжът, който днес бе открит мъртъв с огнестрална рана в работещия си автомобил в "Бояна", научи struma.com.

Първоначално бе съобщено, че мъжът е убит, но сега криминалистите издигат и версията самоубийство, поне така показал огледът на мястото. Терориста е един от основателите на ВиС, авер на Георги Илиев през годините. Богат е, което затруднява полицаите в уточняване на мотивите за самоубийството. Разбира се, не се изключва и самоубийството да е инсценирано. Работата по случая продължава.

П. Петрова  


Още за: рана   Л. Иванов   оглед   Още от: Общество

Принтирай статия
8 коментара
10 Юли 2015 13:19 | Политик
Оценка:
20
 (
28
 гласа)

Един добър ден за българската демокрация ;))))


10 Юли 2015 17:46 | Медведов
Оценка:
4
 (
12
 гласа)

ДС вербувани и вербували ги - "бизнесмени", пост комунисти се самоизяждат. Кеф, червени парцали, унищожили България!,


10 Юли 2015 22:02 | Маке
Оценка:
11
 (
13
 гласа)

БКП е АЛИ БАБА, а всичките партии без изквлючение нароили се от бившите членове на
БКП са ЧЕТИРЕТДЕСЕТТЕ РАЗБОЙНИЦИ!
Те това е истината бе "КОМУНИСТЕ"


11 Юли 2015 06:36 | 1
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Струма тоя какво общо има с Благоевград, та е гореща новина. Това е просто поредното заслужено възмездие.


11 Юли 2015 09:07 | Към комунист
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

Комунизъмът, който го градихте, си го изградихте за себе си, а не за народа ви, който толкова много обгрижвахте. Впрочем, може ли некой от вас, да обясни на народа си : - що е това нещо, комунизъм", какво щеше да представлява това чудо, как щеше да се реализира тази ваша химера?


11 Юли 2015 09:45 | към комунист
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

какъв комунист си ти бе каде е Луканов та ми разправяш врели некипели. Що се отнася за комунистическата идея тя е природно най-социална но само като идея приложението им на практика е много трудно. За сега само Китай все още се придържа с приложението на комунизма. В Русия комунизма е под контрол ноо запада ги съботира със събазнение ноо само от пръв поглед... защо първия подпис за да влезем в НАТО е на Първанов пък сега тоя почна да кряка и вряка че с американските танкова ставаме мишена на Русия


11 Юли 2015 16:41 | ГРАЖДАНИН
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

КОМУНИЗМА Е ТОВА, КОЕТО ВИЕ НИКОГА НЯМА ДА ВИДИТЕ ДОРИ В СЪНИЩАТА СИ, ЗАЩОТО САМИ СИ ГО ДОКАРАХТЕ ДО ТУК .КОМУНИЗМА Е ИДЕЯ ЗА ДОБЪР ЖИВОТ НА ВСИЧКИ .БЕЗ БЕДНИ И БОГАТИ . БЕЗ ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ЧОВЕШКИЯ ТРУД . БЕЗ ОГНЕТЕНИ И ОНЕПРАВДАНИ ХОРА . А ДОКОЛКОТО ОНИЯ СПОМЕНАТИТЕ В ГОРНИТЕ КОМЕНТАРИ ХОРА ТЕ НЕ СА КОМУНИСТИ, ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ МИЛИОНЕР НЕМОЖЕ ДА БЪДЕ КОМУНИСТ


12 Юли 2015 07:19 | ей, да му се не види. . .
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

ТЕРОРИСТА е един от основателите
Да се вижда и чете:
ТЕРОРИСТЪТ е един от основателите




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар