Ремонтират опасна училищна ограда в Дупница
![](/images/eye.gif)
![](https://www.struma.com/_thumb.php?tf=uploads/image/42/news7_95_73119.jpg&tw=530&th=510&tq=100)
![](images/spacer.gif)
Дупнишката фирма "Меридиан" ЕООД бе избрана да ремонтира опасната ограда на ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" в Дупница. Тя бе единствената подала участие в процедурата по избор на изпълнител. Офертата на фирмата е на стойност 23 685, 50 лева без ДДС. При поставен срок от 60 дни за изпълнение, Меридиан са посочили 34 работни дни за реализацията на ремонтните дейности.
Кюстендилската "Строителна фирма-Рила" ЕООД също ще работи на обект в общината. Тя участва в избора на изпълнител за изграждане на подпорна стена на река Отовица в село Самораново. Сумата, предложена от участникът е 47 201, 41 лв без ДДС. Те са посочили срок на изпълнение 47 календарни дни, но не по-късно от 31 декември тази година.
След сключването на договорите, двете фирми ще започнат работа.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.