Председателят на ОбС Благоевград, Антоанета Богданова, бе избрана за член на УС на НАПОС



Председателят на Общински съвет Благоевград, Антоанета Богданова, бе избрана за член на Управителния съвет на Националната асоциация на председателите на общински съвети в Република България /НАПОС/
С пълно мнозинство бе гласувано членството на Богданова на XXIII Общо събрание на НАПОС - РБ в Пловдив.
Това признание е не само израз на високото доверие към нейния професионализъм и ангажираност в местното самоуправление, но и още една възможност гласът на Благоевград да бъде чут в националния диалог за развитие на местните общности.
Гости на Общото събрание бяха: Манол Генов - Министър на околната среда и водите, Борислав Гуцанов - Министър на труда и социалната политика, кметът на община Пловдив - Костадин Димитров, кметът на община Велико Търново и председател на НСОРБ - Даниел Панов, бивши председатели и членове на НАПОС - РБ, кметове и Кирил Вълчев - генерален директор на БТА.
ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД, която е регистрирана в Америка в DUN&BRADSTREET!!!
Всички български институции, които се правят на държавни органи, и които са написани с главни букви всичките са частни закрити и възбранени американски корпорации/фирми, които са регистрирани в Америка в DUN&BRADSTREET!!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.