Прашката иска 100 бона от "Фермата"
Радо врънка продуценти да го включат в шоуто, за да чисти имидж
Скандалният Радо Прашката иска да вземе 100 000 лв. от шоуто "Фермата". Радослав Стоянов, както са му имената, бил убеден, че е най-подходящият за голямата награда в предаването, което се очаква да върви по bTV през есента. Радо впрегнал дори връзки и се обаждал на известни хора, за да ходатайстват пред продуцентите на шоуто и да го вкарат във фермата. Там той с други кандидати ще живее без ток и течаща вода при условия отпреди повече от век.
Радо стана популярен в едно от изданията на "Биг брадър", където се разхождаше само по прашки и оттам получи прякора си. Той твърдеше, че заработва като масажист, в това число и с еротични методи. По едно едно време се изживяваше като жиголо. После каза, че си има приятелка, която го издържа, съобщава "Телеграф", цитиран от Блиц. Тези дни твърди пък, че се регистрирал в бюрото по труда в Петрич като безработен.
"Много бих искал да ме изберат и да вляза и аз във "Фермата", за да покажа какво мога, да демонстрирам силна игра и характер. Хората трябва да променят мнението си за мени да ме опознаят по-добре, макар и от малкия екран. Искам да ме видят в друга светлина", казва Прашката.
Всеки ден пишете за него. Не се подигравайте с момчето. Оно си е идиотче...
Може да го комбинирате с Триглавата ламя от Горна Джумая. Тризначките, де.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.