Петрич се сбогува с футболната легенда Илия Карадалиев
09
септември
2015
15:36
3 коментара
24381 прочита
![](/images/eye.gif)
Вчера внезапно почина изпълнителният директор на ОФК "Беласица" - Петрич Илия Карадалиев. Поклон пред човека, който и в последния си ден не спря да работи за футбола в Петрич! Карадалиев бе една от най-уважаваните футболни личности в Петричка община и Югозапада. Като футболист е носил екипите на Славия и Янтра (Габрово). Освен в Беласица, е работил също и във Вихрен (Сандански).
Той е поредният, с когото се прощаваме последните дни. Вчера от този свят си отиде един от най-големите треньори в историята на нашия футбол - Христо Андонов - Пелето, а преди дни изпратихме и Динко Димитров, брат на Георги Димитров - Джеки.
Лъчо Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.