Отново опашки: Засилен контрол на ГКПП-Кулата заради терористичните атаки в Брюксел
23
март
2016
17:07
2 коментара
8792 прочита



Засилени проверки на граничния пункт Кулата, заради вчерашните терористични атаки в Брюксел. Митничари и гранични полицаи проверяват всеки автомобил превантивно.
От вчера насам са взети сериозни мерки, записват се всички влизащи и излизащи от страната автомобили. Същото се отнася за товарните автомобили и камионите до 10 тона. По трудно минават автобусите, защото данните на всеки един пътник се записват в системата, за да се избегнат евентуални терористични атаки.
Към този момент има опашка на Кулата около километър.
Анита Георгиева
В същото време хиляди терористи /мигранти/, без документи преминават граници от където и както си пожелаят.
Те винаги са "ДОБРЕ ДОШЛИ". Еми да са им честити взривовете на евроглупаците от Брюксел, и дано следващият взрив да е по тях, а не по обикновенните хора.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.