Областният лидер на ПП "Продължаваме промяната" в Пиринско Марио Граченов депозира молба за напускане на поста

Областният лидер на ПП "Продължаваме промяната" Марио Граченов е депозирал молба до Изпълнителния съвет на за напускане на ръководния пост след 2 години начело на партията в област Благоевград, разбра Struma.com. " Мотивите за решението ми са изцяло лични, ще продължа да помагам на партията и новоизбрания лидер, но множеството ми ангажименти ми пречат да съм изцяло посветен на партийната работата, така както изисква лидерският пост", коментира пред Struma. com Марио Граченов.
Предстои избор на нов областен координатор. Ще бъде дадена възможност на структурите в областта, които Граченов 2 години поддържаше в добра кондиция, организирайки няколко избора, да номинират и изберат новия си водач.
В момента Марио Граченов работи в общинска администрация- Благоевград, той е възпитаник, отличник на Американския университет в България.
Петя Колева
