Нова авария спира за 2 дни водата в Благоевград, вижте къде
08
април
2016
09:21
9 коментара
13335 прочита



Сн. Архив
„Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград уведомява своите клиенти, че във връзка с отстраняване на авария на довеждащ водопровод на 08. 04. 2016 год. (петък) ще бъде спряно подаването на вода към следните зони: ж. к. „Еленово”, ж. к. „Орлова чука”, ж. к. „Ален мак”, ж. к. „Бялата висота”, кв. „Юг” (зоната, заключена между ул. „Балкан”, „14-ти полк”, „Свобода” и „Делвинска”), гр. Благоевград и с. Изгрев, общ. Благоевград.
Необходимо технологично време за извършване на строително-монтажните работи – 2 (два) дни.
Апелираме всички потребители да се запасят с необходимото им количество вода за питейно-битови нужди.
Ръководството на дружеството се извинява на всички засегнати от преустановеното водоподаване за причиненото неудобство!
На БАИР БАСЕЙН !!!! Скоро ще го пълнят с хеликоптер !!
Точно "тия" (без водата ), не са от Благоевград . Града си има вода от стария водопровод !
/ защото не са се погрижили за гражданите, които разчитат на тях/! Хората имат малки деца, възрастни родители. Младият човек ще намери начин да се справи като намери алтевнативно решение, но питате ли се как се справят възрастните и малките деца?
Дано проблема да бъде решен по-скоро! Надяваме се на намесата и на кмета!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.