Лакомник! Коце Маце изкупи шоколадите с ягодов пълнеж, поръчани по неговите хора от Петрич
![](/images/eye.gif)
![](https://www.struma.com/_thumb.php?tf=uploads/image/42/57_95_75117.jpg&tw=530&th=510&tq=100)
![](images/spacer.gif)
Поръчка от световно известния петрички бизнесмен Коце Хаджииванов - Коце Маце, стресна петричани в голям немски магазин днес преди обяд. Приятелите му признаха ,че купуват в големи количества от любимия на бизнесмена шоколад. Лакомството от 89 стотинки, се намирало много трудно в Гърция, където е отседнал Коце Маце, във вила в околностите на Солун. Петричанинът преди да побегне зад граница, се славеше като любител на сладкото във всички аспекти на живота, а предпочитаното от него лакомство бе именно шоколад с ягодов пълнеж.
Очевидци са виждали как Коцето поглъща наведнъж по няколко от любимите му шоколади. Кризата, обаче се отразила и при продажбите на такива стоки, без които петричанинът трудно преживявал ежедневието си.
Благарят вдигнал на крак петричките му авери за доставката и от днес тя вече е изпълнена, похвалиха се куриерите му. Костадин Хаджииванов, който дълги години бе обект на издирване във връзка с участието му в международна схема за черно тото, вече е свален от издирване и е свободен граждани, който избра Гърция за живота си. Тук в Петрич го връща единствено баща му, наскоро Коце Маце дойде за ден -два в родния си град, за да заведе баща си на лекар.
Венци Методиев
Ся пък ново 30 -прияло му се шоколад-ама само от Нестле-Своге, и не един или два-ами с кашони. Абе Вие тоя човек от захарна болест ке го разболите-кой яде шоколади с кила?
Ама за да е по голям съспенс да бехте писали че направо една баничарка са натоварили в Своге и франко Тесалоники/за Коце Маца и Фамилия/.
А утре пишейте че некой ВРАГ му е турил син камин у шоколадите и горе долу летото ке го избутате с, новини" и компилации!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.