Изоставен любовник вдигна на крак спешните екипи и полиция в Благоевград със сигнал до 112: Тя е психично болна и е опасна, тръгвайте бързо

14 май 2016 12:22   1 коментар   43638 прочита


Ченгетата открили на адреса 45-годишната жена, която пиела кафе в квартирата си, неподозираща какво са и спретнали

Изоставен любовник вдигна полицията и Спешните екипи в Благоевград днес около 10.30 часа. На телефон 112 постъпил сигнал, че 45 -годишна жена е луда и изключително опасна. В момента била в криза и можело да нарани някого. Незабавно на мястото били изпратени екип на Спешен център, както и полиция.

Полицаите открили визираната жена, която току що се събуждала и пиела сутрешното си кафе. Не подозирала нищо. Полицаите се извинили за ранното нахълтване и започнаха издирване на подателя на фалшивия сигнал. Отмъщение е най-вероятната версия за случилото се днес, жената е дала показания пред органите на реда.

П. Попова

 

1 коментар
15 Май 2016 10:43 | читателка
Оценка:
13
 (
13
 гласа)

На този тъп "Отело" сега да му направят акт и да заплати всички разходи за фалшивия сигнал.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар