Изгоря лек автомобил, блъснал и убил 24-годишен в Гоце Делчев
21
март
2016
11:50
5541 прочита



Лек автомобил, чийто водач блъсна и уби 24-годишен младеж, изгоря в град Гоце Делчев. Изгорелият автомобил "Тойота" бил паркиран пред дома на Георги К. Сигналът за пожара е подаден в 04.00 часа от ул. "Иван Вазов", огнеборци са гасили горящия автомобил, но задната му част е изгоряла, предаде Бгнес. Според собственика, палежът е умишлен.
Колата е собственост на 43-годишния Георги К., който блъснал на улица в Гоце Делчев на 3 януари тази година 24-годишния Кръстю К., който пресичал на необозначено място заедно с приятели. Кръстю бил инвалид и се придвижвал трудно. Блъснатият от „Тойота”-та младеж почина седмица по-късно в местната болница.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.