Горя етаж от къща в Благоевград /Снимки/
Горя етаж от къща на ул. "Алеко Константинов" в Благоевград. Жилището се намира в близост до многопрофилната болниця. Няма жертви и пострадали.
Пожарът е възникнал преди обед в дома на известен в миналото благоевградски стоматолог. На място са се отзовали два екипа на пожарната. Първоначално е получена информация, че в жилището има човек. При пристигането огнеборците са установили, че къщата гори, но в нея няма никой. На мястото на инцидента пристигна и собственичката на имота. Тя научила за инцидента от съседи. Била навън с приятелки, съобщи БНР.
За час пожарникарите се справиха със ситуацията. Материалните щети са големи, стаите са обгорели, изгоряло е и обзавеждането в тях.
Една от версиите е, че жената е запалила свещ за починалия ѝ наскоро син и е излязла навън. Огънят обаче е тръгнал от кухненското помещение. Тепърва ще се изясняват всички обстоятелства около пожара.
Снимки: БГНЕС
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.