Горещи страсти: Млада ромка наби гаджето си в центъра на Благоевград
28
април
2016
17:42
1 коментар
8204 прочита



Млада ромка започна да бие гаджето си след скандал в центъра на Благоевград пред смаяните погледи на десетки граждани. Видимо ядосана след скандал с любимия си, младата жена с остър тон и изнервено изражение започна да го млати здраво с удари с ръце и крака.
Слисаният мъж не остана по назад и с псувни и закани гледаше да избегне нападението на разярената си приятелка, след което отвърна с удар по главата на младата жена. Изплашена от ответната реакция на приятеля си, бойната ромка побягна, подгонена от потърпевшия. Комичната ситуация се разигра в близост до река Бистрица край Младежки дом в Благоевград днес.
В. Стефанов
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.