Благоевградчанинът Г. Георгиев-Джаич, грабна три титли на националния шампионат в Пазарджик

20 май 2024 10:19   14 коментара   13199 прочита

Георги Георгиев - Джаич нанасе съкрушителен удар върху конкуренцията на завършилия през уикенда Турнир Хеброс по бодибилдинг.

Националното първенство, което бе и квалификация за световно първенство събра елита в този спорт в Пазарджик. Въпреки, че бе обявил своето отказване от спорта, Георги отвя конкуренцията и спечели три титли, в категориите мъже, мастърс и класик бодибилдинг.

"Да спечелиш купите в три отделни дисциплини на националното първенство по бодибилдинг винаги е трудно", сподели Джаич след края на турнира.

Благоевградчанинът не за първи път триумфира на националното първенство, като през 2020 годините отново в Пазарджик стана абсолютен държавен шампион, а в актива си има Балканска титла. Георги е фитнес инструктор и от 2017 година професионално се занимава с бодибилдинг.