Бербатов след скандала с Асен: Аз брат нямам

13 октомври 2012 13:41   18 коментара   52966 прочита


Двамата братя поразвалиха отношенията си, след като Асенчо кривна от правия път

Асен Бербатов, срещу когото тече разследване за притежание на кокаин, е на свобода благодарение на именития си батко Димитър. Нападателят на "Фулъм" лично упълномощил доверени лица в България да платят гаранцията от 5000 лева, срещу която "черната овца"на спортната фамилия прекара в дупнишката полиция само 24 часа.

Асен Бербатов и приятелят му Николай Борисов бяха задържани с близо 20 грама кокаин в автомобила на роднината на Митко в края на миналата седмица. При проверка на главен път Е-79 ченгета откриха белите прахчета, скрити в дунапрена на детско столче. Срещу двамата бе повдигнато обвинение по чл. 354 от Наказателния кодекс за притежаване на наркотични вещества, за което законът предвижда лишаване от свобода от една до шест години.

Заради чистото криминално минало и на двамата провинили се благоевградчани отпадна задържането им за повече от денонощие срещу парична гаранция в размер на 5000 бона. За поредната издънка на Асен Бербатов батко му научил от баща им Иван. Бившият футболист на „Пирин" събудил звездата на "Фулъм" посред нощ с неприятната новина, че другият му син е загазил здраво пред закона. Иван Бербатов подметнал на Митко, че вероятно ще трябва известна сума за гаранцията, но нападателят отначало теглил майната и на баща си, и на Асен.

Двамата братя поразвалиха отношенията си, след като Асенчо кривна от правия път. С протекциите на Митака го взеха в ЦСКА, но от него футболист не стана. Не послуша семейството си и батко си, когато го съветваха да не се жени за Димитричка. Всичките му проблеми със закона започнаха, след като я докара за снаха на Маргото и Иван", казват пред "Уикенд" благоевградчани, запознати с житието на известната фамилия.

В крайна сметка обаче Димитър Бербатов наредил изплащането на паричната гаранция, след като баща му отчаян, че не може да събере от приятели парите, се разридал по телефона.

"И да запомниш думите ми. Това е последният път, в който го вадя от калта. Но оттук насетне аз брат нямам! Снаха също!", изрекъл тежки слова в слушалката футболистът на английския "Фулъм".

Кокаинът, открит в колата на брата на Митко, със сигурност е бил предназначен за продажба, като чистата му печалба е щяла да бъде около 1500 лева, категорични са криминалисти, заели се със случая. Грамът върви по 140 лева, половината от които обикновено са за първия дилър.

Според една от версиите, по които ченгетата работят, Асен Бербатов взимал дрогата от чичото на Димитричка - Иван Ганчев - Ганята. Същият търка наровете на пандиз в Уганда, след като наскоро бе арестуван за източване на кредитни карти.

Според запознати с ъндърграунда в Благоевград освен с ограбването на банкомати, Ганята въртял и кокаинов бизнес. "Те цялата им рода са все изпечени бандити. Бащата на Мими преди време го арестуваха в Италия, пак за нечисти сделки", свидетелстват източници на "Уикенд".

Допреди да стане рода с Бербатови, самата Димитричка пък го играела сводница на Васил Горчев - Кьоравия, страшилището на подземния свят в Югозападна България. Бъдещата снаха на Митко Бербатов успивала млади момичета, а главорезът се възползвал от невинността им.

източник: lifestyle.ibox.bg

18 коментара
13 Октомври 2012 13:53 | ignatova -holandija
Оценка:
21
 (
23
 гласа)

кравта вода не става Митко е изказал тези дъми в изнервено састойание разбира се, но и брат мъ требва да разбере 4е никои не е стигнал до хъбаво от дрогата Йалко 4е по ози на4ин се замесва и името на Митко и семеиството след като нйамат никаква вина


13 Октомври 2012 13:57 | браво
Оценка:
39
 (
41
 гласа)

един път да прочета статия ама наистина достоверна. До сега все ви бе страх да пишете за Мима Улавата, но добре че на вас ви е дошъл акъла:)))) Наистина, ако не бе тази базкруполна и безсардечна .....Асен нямаше да се забърква в нищо.


13 Октомври 2012 14:00 | Сия
Оценка:
27
 (
29
 гласа)

е и да незабравим, че Мимето все пак гонеше Митко в първите години, но той като я отбиваше и тя се метна на горкия Асенчо


13 Октомври 2012 15:29 | Петин
Оценка:
30
 (
32
 гласа)

Ето защо Маргето беше много против този брак. На цял Благоевград е известна тази никаквица дето съсипа семейството й. А може и това да е божие наказание за ранния живот на Иван????? Асенчо и Митко са много добре възпитани и с добри души, не заслужават да се карат така


13 Октомври 2012 16:33 | истината...
Оценка:
15
 (
19
 гласа)

Смятам, че Митко не е изричал такива думи/виж заглавието/. При това каква драма за 5 000 лева !!!Бербатови ли нямат тия пари за гаранция? Айде де !На това и в Хърсова няма да повярват


13 Октомври 2012 18:06 | Зора
Оценка:
16
 (
20
 гласа)

Абе какво семсйтво тая Марга бре та тя отдавна е разведена. Ако някой някога нещо е сасипвал го е направила първо ТЯ _ МАРГА. После да обвинява другире, хайде стига сте искривявали истината. Що за хора сте. Някой на някой все е виновен. Асен сам си я е избрал, сам е трагнал по крия път. Сега някой му виновен хайде стига все вменяваме вината другиму. Виновен си е сам Асен и майка му която явно малко го е шамаросвала навремето. А и майка му наместо се заниамва с политика и чужди дела си погледе в нейния двор какво става. Аре стига ...


13 Октомври 2012 18:15 | шушумушу
Оценка:
14
 (
18
 гласа)

Да изхвърлят от рода придошлата с нахалство разюздана снаха и да се успокоят страстите в тази фамилия. И стига вече ни отнемайте времето с публикации за тези жалки персони. Да си решават проблемите вкъщи, ако трябва и с юмручен бой. Не ни натоварвайте с проблемите на Бербатови.


13 Октомври 2012 18:37 | Защо?
Оценка:
-2
 (
16
 гласа)

Защо никой не смее да постави името си като автор на тази и въобще на всички материали? От какво се страхувате, анонимници?













13 Октомври 2012 19:18 | Анди
Оценка:
21
 (
21
 гласа)

Еми да и Бербатов и Улавата Мима не са хора-това са развалини, тази сводница е за затвора заедно с мъжа й. Между другото защо още са на свобода, а човекът открал яйце е в затвора?


13 Октомври 2012 19:31 | СТАНИШОКО
Оценка:
16
 (
20
 гласа)

ДА УСПИВА НЕВИННИ МОМИЧЕТА ЗА ДА МОЖЕ ДРУГИЯ БОКЛУК/КЬОРАВИЯ/ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ НЕВИНОСТТА ИМ. ТИЯ ДВАМАТА СА НАЙСТИНА БОКЛУЦИ ЗА СМЕТКА НА ДИМИТЪР.


13 Октомври 2012 22:02 | ?!
Оценка:
8
 (
12
 гласа)

Прав е Димитър Бербатов, а защо таткото го защитава - това не знам. Не е виновна снахата, Асен сам е направил избора си. Просто семейството трябва да го остави да се оправя сам - друг изход няма. По добре сега да лежи за дрога в затвора, отколкото след 3-5 години да го намерят с отрязани уши в чувал.


13 Октомври 2012 23:03 | LILI
Оценка:
15
 (
15
 гласа)

МИМА УЛАВАТА-ВСИ4КИ Я ЗНАЯТ!!!!! САМО БЕРБАТОВИ-НЕ!!!!! Е, КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ ЗАПОЗНАЯТ!


13 Октомври 2012 23:45 | SS Waffen
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

Слаб съм по математика, някой би ли ми разяснил колко е това 5000 бона?!


13 Октомври 2012 23:47 | SS Waffen
Оценка:
11
 (
11
 гласа)

"И да запомниш думите ми. Това е последният път, в който го вадя от калта. Но оттук насетне аз брат нямам! Снаха също! "... Това списващия от къде го е научил, казал му го е бащата на Бербатов ли?


14 Октомври 2012 06:09 | 1
Оценка:
-9
 (
15
 гласа)

Така се започва по пътя надолу - с кавги в семействотото, между братя и сестри ... Нека им, на всяко чудо му идва краят. Още малко и те сами ще се досамоунищожат. Пък и на кого му пука за хора силни в краката, ама слаби в главата!


14 Октомври 2012 06:15 | 1
Оценка:
-10
 (
18
 гласа)

Пък и като гледате тази снимка, това на човек ли прилича? Няма нужда да използвате баба Яга за сплашване на непослушните деца, тази повече работа ще сварши!!!


14 Октомври 2012 21:32 | Куката
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Абе Мима Улавата в гимназията ходеше със Стасо Шапков от Престиж Бизнес - друго некадърно богаташко комунистическо синче. Не е улава ако питате мене знае къде са паричките и как да се възползва.


15 Октомври 2012 08:30 | ??
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Д. Бербатов е достоен и принципен човек. Ако е казал тези думи има за какво и ще го направи /да загърби брат си/ Крайно неприятно е собственият ти брат да ти плюе върху лицето което познава целият свят. Митко това не е твой проблем, а собствен избор на братти. Сега може и да му простятят, но втори път никой няма да го направи и на никаква цена.....




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар