91-годишен е мъжът, който се простреля в главата в Благоевград, той е бивш партизанин, зле е, има реална опасност за живота
10
септември
2015
11:31
8082 прочита
![](/images/eye.gif)
![](https://www.struma.com/_thumb.php?tf=uploads/image/42/news2_95_78212.jpg&tw=530&th=510&tq=100)
![](images/spacer.gif)
91-годишният Станке У. е мъжът, който се простреля днес около 10 часа в дома си в Благоевград, той е произвел изстрел в главата си, много е зле, в момента е в реанимация, обдишват го, но пораженията на мозъка му са сериозни, казаха лекарите от отделението. Реална е заплахата за живота му.
Според негови съседи мъжът е бил болен, затова посегнал на живота си. Известен е като бивш партизанин, бивш военен. Лекарите се борят за живота му.
П. Попова
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.