Саморазправа в Разлог! Роми лихвари пребиха клиентка, влезли в дома и задигнали всичко



Представители на известен в Разлог ромски клан, занимаващи се с лихварство нападнаха разложанка в дома и, заради невърнат дълг, научи Struma. com. 4-има от фамилията, сред които и жена набили клиентката си и задигнали от дома и много повече от дължимата сума, след което си тръгнали, оставайки жената в безпомощно състояние.
Съвземайки се битата жена се оплакала в полицията. Според наши източници побойниците са от същата фамилия, която през лятото на миналата година направиха погром в заведение в града, заради ударен шамар на едно от децата им.
Тогава градът въстана срещу ромските набези имаше протести пред съдебната палата за справедливо наказание на нападателите в заведението. Има ли задържани, кои са нападателите, очаквайте подробности.
Георги Георгиев
нека. помисли другия път
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.