Светско събитие на 2011 година в Благоевград
Наследниците на бизнес босовете Н. Галчев и В. Витанов резервираха “Хелена Бийч” на Слънчев бряг за сватбата на 17 септември
Големия християнски празник Вяра, Надежда и Любов на 17 септември избраха за бракосъчетанието си наследницата на благоевградската строителна империя на Николай Галчев - Радка, и синът на петролния бос в Югозапада Витан Витанов - Кирил. Мястото на събитието ще е 5-звездният хотел “Хелена Бийч” в курорта Слънчев бряг, където татковците на ВИП двойката вече са резервирали 100 легла. Те ще се ползват от гостите в събота след сватбеното тържество. За бъдещото семейство и родителите им са резервирани апартаменти.
Хотелът е един от най-луксозните по Черноморието ни, той бе построен от холдинга “Галчев Инженеринг груп”. Цените варират от 145 лв. на вечер за двойна стая до 225 лв. за апартамент. Понеже 17 септември е първата дата, водеща се извън летния сезон, сватбарите ще ползват 15% отстъпка.
За момента роклята на булката е най-строго охраняваната тайна. Знае се само, че ще бъде специално ушита, и то не в Благоевград.
Сред приятелите на младоженците широко се коментират плановете на младото семейство след сватбата и по-конкретно къде ще свият гнездо. Според близки на Радка тя отсега навива Кирил да живеят в луксозната семейна къща в богаташкия квартал Баларбаши над Благоевград, която е по-скоро с вид на имение и откакто Николай Галчев и съпругата му преместиха голяма част от бизнеса си в столицата и заживяха там, на практика се обитава само от двамата пазачи и двете кучета на семейството. Опасенията да не му лепнат етикета “домозет” потискали Кирил и той изобщо не бил склонен да се нанесе там. Самият Кирил Витанов живее в апартамент в центъра на Благоевград. Двамата влюбени обсъждат и вариант да се изнесат в София.
Как така ще се изнесат?!? Ами ние как ще живеем без тях?!? И кой ще ни организира светски събития?!?
"ядосан написа:
Това, че бащата на Плевнелиев е бил секретар в О К на БКП не прави сина по-малко кадърен и успяващ човек! Я стига с тия простотии-децата да носят отговорност за идеите на родители и обратно"
реплика:
"Следващ път да не вземете да напишете някъде нещо за потомците на "гадните комунисти", че ми писна от ветропоказатели, които не помнят какво са писали или говорили вчера. Това не се отнася само за Вас, а и за други подобни. "
в крайна сметка вече и любовта е бизнес
И сега нещо към Струма, наистина ли няма нещо по-важно, което да е водеща новина, а ни занимавате с тези глупости? Или просто правите PR на някои хора...
Администратора на сайта да се замисли дали някой има полза от глупавите и злобни коментари.
Редно е коментари да могат да пишат само регистрирани потребители...
Много е глупаво всеки да може да драсне нещо...
Не завиждайте!
опитайте се да постигнете нещо вие самите...
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.