Съветникът В. Миленков почерпи колегите си за зет
30
юли
2010
00:20
12 коментара
13776 прочита
![](/images/eye.gif)
![В. Миленков почерпи за годежа на дъщеря си В. Миленков почерпи за годежа на дъщеря си](https://www.struma.com/_thumb.php?tf=uploads/image/42/hilife1_95_8111.jpg&tw=530&th=510&tq=100)
![](images/spacer.gif)
В. Миленков почерпи за годежа на дъщеря си
Общинският съветник от Движението за социален хуманизъм в ОбС - Благоевград Валери Миленков почерпи щедро колегите си на почивката на вчерашната сесия заради годежа на дъщеря си Калина. Избраникът на младата дама е Николай Наков от Кресна, служител в транспортна фирма в Благоевград. Калина работи в Общинската администрация на Благоевград като младши експерт по евроинтеграция.
Искам дъщеря ми да е щастлива, Николай е добро момче и мисля, че ще се разбират добре, обясняваше на колегите си бъдещият тъст Валери Миленков.
Повече хубави новини да има във в. Струма
Сем. Миленкови!
Да дочакате и правнуци!
ЖИВИ,ЗДРАВИ,КЪСМЕТЛИИ!
Питанка , къде в " Струма "пише за уволнението на Калинката ?
Ейй сите свадбаре са се обадиле у форума ! Има оше 2-3 кои не са се отчеле !
Миленката от ка остана без работа се черпи.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.