Съветникът-ресторантьор Сашо Милчев пое президентския пост в Ротари клуб “Център”
На тържествена вечеря в присъствието на над 50 ротарианци съветникът-ресторантьор Сашо Милчев пое президентския пост на Ротари клуб “Център” в Благоевград. Събитието се състоя в ресторанта на новия Парк хотел “Бачиново”, а досегашният ротари президент, бизнесменът Борислав Къдриков, отчете дейността на клуба и прехвърли функциите си на наследника си С. Милчев, който ще управлява ротарианците през 2011-2012 година.
На събитието присъстваха Любим Пранжев, П. Демиревски, собственикът на фирма “Мак” Юлиян Гошев, помощник- нотариусът Ал. Балабански, адвокат Иван Михайлов, художникът Огнян Механджиев... Някои от ротарианците дойдоха със съпругите си.
Заредени с ентусиазъм за благородната кауза, ротарианците от клуб “Център” вдигнаха тост за отличната си екипна работа, довела до успехи в благотворителната им дейност, и си пожелаха още по-големи постижения под ръководството на новия президент Сашо Милчев. По традиция президентският пост в Ротараи клуба се заема за по една година, като ротарианците се сменят на поста на ротационен принцип. След тържествената част ротарианците разпуснаха в приятни разговори.
Това е събитие за вестника.
п. с. "коматар"-куче помияр, лаещо срещу комат хляб
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.