Близнаците Росен и Румен Димитрови триумфираха на ММА боевете

10 септември 2011 00:01   2 коментара   31686 прочита
Кметът на Симитли Апостол Апостолов награди победителите в ММА боевете

За първи път в Югозападна България “Симитли 2011” събра най-добрите в ММА боевете.

Кирил Костов победи в т. нар. благоевградско дерби. Костов и съперникът му на ринга Иван Каменов откриха турнира на стадиона в Симитли, организиран от Българската федерация по ММА, клуб “Бойно самбо” и община Симитли, който бе част от програмата за празника на града - 8-ми септември.

В категория до 65 кг двубоя спечели двукратният световен шампион по бойно самбо Марко Косев, който нокаутира възпитаникa на утвърдената ММА школа в Дупница Симеон Димитров-Лоренцо.

Янко Борисов, отново с нокаут, спечели двубоя в категория до 78 кг. Борисов, който тренира при близнаците Росен и Румен Димитрови, излезе на ринга срещу Димитър Казаков, известен с агресивната си игра в стойка и добрите си умения на земя.

В четвъртата среща Александър Георгиев надви над шампионa по самбо и джудо и медалист от световно първенство по самбо Илиан Еманоилов.

За финал на турнира световните ни шампиони по бойно самбо Росен и Румен Димитрови нокаутираха съперниците си от Сърбия.

Още за: Ап. Апостолов   награда   ММА   Още от: Хайлайф