На 5-ия път екссъветникът Ив. Николов за 545 205 лв. купи супермаркет “Албена”

Бизнес новината от Сандански
След 4 неуспешни търга продадоха атрактивния общински имот “Супермаркет "Албена" в Сандански срещу 545 205 лв. Собственик на имота стана санданчанинът Иван Николов, той беше съветник в касирания Общински съвет в курортния град. Офертата на Ив. Николов бе единствената, която 5-членната комисия с председател зам. кмета Васил Бабалев отвори, други кандидати нямаше. Ив. Николов предложи с 6 лева по-висока цена от началната и след проверка на офертата му комисията излезе с решение, че фирма ЕТ "Бури" със собственик Ив. Николов печелил търга.
В 7-дневен срок кметът Андон Тотев трябва да издаде заповед, с която да определи ЕТ "Бури" за победител, след това в 7-дневен срок Ив. Николов трябва да внесе парите за сделката, той става собственик на супермаркет "Албена", състоящ се от: I етаж - сладкарница с площ 121.50 кв.м, складови помещения с площ 217 кв.м; II етаж - магазин с площ 312 кв.м, построен в УПИ VII , кв. 6 по плана на гр. Сандански, с площ 1480 кв.м, при граници на имота: север - УПИ VI, изток - УПИ VIII, юг - улица, запад - улица, ведно с правото на строеж.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.