До 5 дни ще съобщят фирмата за строителен надзор за ремонта на пречиствателната станция в Дупница, отвориха офертите
20
февруари
2014
13:23
2 коментара
16590 прочита



Днес в 10 часа комисията с председател Олга Китанова отвори офертите за строителен надзор на проекта за ремонт на пречиствателната станция за отпадни води в присъствието на представители от фирмите.
Комплексната оценка е 40 точки, като 10 точки са за ценово предложение и 30 точки за техническа подготовка.
За техническа подготовка: 30 точки са получили "Акваинс", 15 - Тобиница и 11 - Инфрам (точните им наименования ги имате от вчера).
Цени: Акваинс 938 000 лева, Тобиница - 888 000 лева, Инфрам - 924 000 лева всички са без ДДС. Прогнозната стойност бе 950 000 без ДДС.
В 5-дневен срок комисията ще се произнесе.
П. Петрова
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.