Браво, Цвети! Ню Домос Софа на петричката бизнесдама Ц. Бишарова избрана за Мебелна къща на годината
09
ноември
2016
12:37
4 коментара
68166 прочита

На престижна церемония в София веригата мебелни магазини "Ню Домос Софа" бе избрана за Мебелна къща на годината. Престижната награда получи лично бизнесдамата от Петрич, собственик на веригата, Цветелина Бишарова.
Бишарова преодоля куп неприятности с бившия си съдружник гръцкия бизнесмен Илияс Гумас, който направи всичко възможно да затрие бизнеса и, но Цветелина показа завиден хъс и изправи на крака фабриката си и фирмата, която спечели не само тази престижна титла, но и уважението на многобройните си клиенти и партньори. Поздравления, Цвети!
П. Петрова
При гърците работят продажниците, гъзолизците .В "Ню Домус ", останаха качествените и кадърни ХОРА, естествен подбор, шкартото отпада .И бизнеса не е взет той си е бил на Цветелин, много неща явно не са ви ясни .Фирмата работи и ще работи и всеки ден става по-голяма .Успех на злобата ви, неграмотни хора .Моля идете да се образовате
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.