Вълчо Арабаджиев все още в ареста, не е платил 500-те хиляди
11
април
2019
11:56
1 коментар
4746 прочита



сн. Бгнес
Все още не е платена паричната гаранция на наследника на Ветко и Маринела Арабаджиеви
Вълчо Арабаджиев продължава да е в ареста. Причината е, че все още не е платена паричната гаранция в размер на половин милион лева, съобщиха от "Нова телевизия". Тя беше наложена от Специализирания апелативен съд във вторник.
Хотелиерският наследник беше задържан в края на август като част от организирана престъпна група на родителите му за данъчни престъпления и пране на пари.
По време на вчерашното заседание, съдът прецени, че Арабаджиев вече 7 месеца е в ареста и опасността да извърши друго престъпление е намаляла, а опасност от укриване - няма. Също така обаче прецени, че свободата на Арабаджиев струва 500 000 лева./Fakti.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.