Супер Ели от Дупница претърпя операция на рамото

23 март 2018 10:04   5096 прочита

Капитанът на женския национален отбор по волейбол на България Елица Василева, претърпя успешна операция на рамото.

Хирургическата интервенция бе извършена вчера. Дупничанката се контузи по време на плейофите в руското първенство, където Динамо (Казан) победи като домакин Сахалин (Южно-Сахалинск) с 3:0 (26:24, 25:13, 25:22) в трети решителен мач от 1/4-финалите и се класира за полуфинали. Василева игра много силно за Динамо в първите два гейма, като имаше основна заслуга за спечелването им.

Тя обаче се контузи в средата на третата част. При резултат 12:13 Ели падна лошо след атака и си нарани дясното рамо, пише sportnaarena.com. „Една защита и аз съм тук“, написа Елица в социалните мрежи под публикуваната снимка, а десетки фенове й вдъхнаха кураж.

Заради операцията Елица Василева ще пропусне Шампионската лига, както и финалната фаза в руското първенство.

Още за: капитан   отбор   операция   Още от: Общество